Vistas Mar Villas D By Stay Ici

  • 150 m²
  • 3 sovrum
  • 3 badrum

Vistas Mar Villas D By Stay Ici Albufeira med 3 sovrum, som ligger ungefär 20 minuters promenad från Salgados golfbana, erbjuder gästerna en terrass. Villan med 3 badrum, som har en pool, erbjuder även vandring för aktiva gäster.

Boendet erbjuder utsikt över poolen. Hårtorkar, gratis toalettartiklar och handdukar ingår för extra komfort.

Det finns ett komplett kök, samt matplats och utomhusmatplats. I köket finns även vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. Gästerna kan besöka restaurangen SeaYou - Gourmet, som ligger mindre än 650 meter bort.

Villan ligger i distriktet Sesmarias och 4 km från Nossa Senhora da Orada-klostret. Gästerna kan besöka Aqualand vattenpark som ligger ungefär 15 minuter bort med bil, medan Albufeira småbåtshamn finns ungefär 10 minuter bort med bil. Busstationen Vale Parra ligger i närheten av detta boende.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Vistas Mar Villas D By Stay Ici Albufeira
The Albufeira Concierge - Villa Pool & Tennis
Mobilpris

The Albufeira Concierge - Villa Pool & Tennis

8.4
Väldigt bra 12 recensioner
611 m från boendet
USD 270 USD 243
per natt
Villa Iris By Algarve Holidays
Mobilpris

Villa Iris By Algarve Holidays

9.1
Utmärkt 13 recensioner
680 m från boendet
USD 417 USD 375
per natt
Villa Menina by Ocvillas
Mobilpris

Villa Menina by Ocvillas

7.3
Bra 4 recensioner
696 m från boendet
USD 1196 USD 1076
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Portimao Penina Flygplats
    33 km

    Tågstationer

    Albufeira Train Station
    8 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Licensnummer148424/AL
    Vanliga frågor
    • Vem besöker Vistas Mar Villas D By Stay Ici oftast?
      Gäster med barn brukar föredra Vistas Mar Villas D By Stay Ici, men alla gäster är välkomna.
    • Finns det en bubbelpool på Vistas Mar Villas D By Stay Ici?
      Ja, Vistas Mar Villas D By Stay Ici har en bubbelpool.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Portimao Penina Flygplats
    33 km

    Tågstationer

    Albufeira Train Station
    8 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Vistas Mar Villas D By Stay Ici Albufeira

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng